Ezoterika apríl 2000  Numerologička Zlatica:
Numeroskop v znamení zvieratníka
na júl, august a september 2000

 

Baran 21.3. – 20.4

Zdravie – So svojim zdravotným stavom môžete byť počas tohto obdobia v značnej miere spokojní. Posobi na vas kombinacia najfyzickejsich cisel 4 a 7. Ak vás aj trápia nejaké problémy, svojim pozitívnym prístupom k udalostiam a zmenou stravovacích návykov, dosiahnete uspokojivý výsledok. Vo zvýšenej miere sa zamerajte na pravidelné cvičenie. Vhodné obdobie na oslobodenie sa od zlozvykov, závislostí.

Vzťahy – Otvorte svoje srdce láske a radosti. Budete prežívať ideálnu dobu pre rozvoj partnerských vzťahov. Týka sa to najmä mesiaca júl. Čaká vás čas zamilovanosti, prítulnosti, bezpečia a u slobodných bezstarostný začiatok nového vzťahu. Uvedomte si, že všetok zármutok, ak ho vo vzťahoch k milovaným pociťujete, spočíva na omyle a nedorozumení.

Práca – Pre túto oblasť vášho života a to najmä v septembri platia slová spoľahlivosť a vytrvalosť. Dostanete možnosť dokázať svoje praktické skúsenosti. Máte reálnu šancu na postupný vzostup po rebríčku svojej kariéry, ak sa oň snažíte. Nenechajte sa však strhnúť k unáhleným činom, kriticky zhodnoťte svoje možnosti a nenechajte sa pripútať len k materiálnym pôžitkom.

 

Býk 21.4. – 21.5

Zdravie – Vplyv silnej 5 umožňuje využiť svoju tvorivosť. Svoju pozornosť počas letných mesiacov zamerajte na správne fungovanie krvného obehu. Pite veľa tekutín, vychutnajte príjemný pocit z masáží. Vo svojom jedálnom lístku nahraďte mastné jedlá ovocím. Relaxujte nejakou tvorivou činnosťou ako je maľovanie, najrôznejšie ručné práce, či iná umelecká činnosť.

Vzťahy – Túto oblasť vášho života počas leta charakterizuje zmyselnosť. Uprostred vašej pozornosti bude snaha vytvoriť stabilný zväzok plný rozkoší, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a isto. Slobodní podniknú kroky na vytvorenie rodiny. Zrelé priateľstvo bude znamenať viac ako nový vzťah. Naopak v stálych a dlhodobých zväzkoch hrozí nebezpečná žiarlivosť. Týka sa to hlavne mesiaca september.

Práca – Po dovolenkovom období vás očakáva splnenie vašich snov, ktoré budete mať na dosah svojej ruky. Vaše možnosti možno prirovnať ku skladaniu skladačkovej hry – puzzle, kedy umiestnením jednotlivých kúskov do celkového obrazu, uvidíte vzájomné súvislosti. Nezabúdajte, že bohatstvo, ktoré máte možnosť nadobudnúť od 13.9 do 22.9, treba zdieľať s ostatnými.

 

Blíženci 22.5.- 21.6

Zdravie – Nepodceňujte situáciu. Vaša nadmerná vitalita a životná energia sa v tomto čase derie na povrch. Dajte ju von prostredníctvom aktívneho športu. Inak vás bude prenasledovať pokušenie konať extrémne a bláznivo. Dávajte si pozor na hrdlo a hlasivky. Nepreháňajte to s chladenými výrobkami. Pri náhlych poraneniach konajte rýchlo a vyhľadajte pomoc.

Vzťahy – Prežijete pravú lásku. Via ako inokedy na vás vplývajú harmonická 2 a 6. Postačí, keď budete otvorení a budete úplne svojmu partnerovi dôverovať. Nechajte sa viesť. Môžete očakávať láskavejšie zaobchádzanie zo strany stáleho partnera a urovnanie rozporov. U slobodných nastane najmä v júli ideálny čas k zamilovanosti, flirtu a stretnutiu niekoho úplne neznámeho, kto vstúpi do vášho života.

Práca – Ocitnete sa v situácii, kedy pokojne môžete dlhodobo do budúcnosti plánovať. V auguste sa vám naskytne príležitosť k vytvoreniu základov, na ktorom môžete začať nové a sľubné projekty. Nadviažte nové kontakty a do budúcnosti môžete pozerať s nádejou. vyžaduje sa však od vás jednoznačný postoj a rozhodnutie. V júli sa však venujte radšej relaxu.

 

Rak 22.6 – 22.7

Zdravie – Váš zdravotný stav bude značne kolísavý. Prihlásia sa ochorenia, ktorých varovné signály ste prehliadali. Váš celkový fyzický stav je však plne vo vašich rukách. Ak ste v predchádzajúcom jarnom období zmenili svoj dovtedajší životný štýl a poslúchli radu svojho lekára, či partnera, nastane pre vás šťastné obdobie, kedy sa môžete venovať tomu, čo vám prináša radosť.

Vzťahy – V stálom zväzku začínate úplne nové obdobie. Úprimne si vyjasnite všetky tmavé miesta vo vzťahoch. Vaša rodina vám pomôže rozvíjať sa. Neplytvajte svojou energiou na malicherné hádky. Akceptujte ľudí vo svojom okolí, takí akí sú a nesnažte sa ich meniť. Pôsobí na vás zvýšená hladina čísla 7, ktoré predstavuje porozumenie. Vyjasnenie starého počas letných mesiacov je predpokladom pre nový začiatok.

Práca – V júli sa budete musieť rozhodnúť medzi dvoma novými ponukami v pracovnej sfére, alebo dostanete možnosť zvoliť si novú pozíciu, či projekt. Doprajte si čas na zváženie, lebo v auguste budete musieť vyraziť vpred, aby ste sa v septembri dočkali prvých výsledkov. Čaká vás križovatka a smer, ktorým sa vydáte, môže rozhodnúť o vašom ďalšom živote.

 

Lev 23.7 – 23.8

Zdravie – Dbajte na prevenciu. Máte sklon silne podliehať náladám, ktoré zhoršujú zdravotné problémy najmä pohybového ústrojenstva a bolesti hlavy. Vaše vlastné myšlienky vás deptajú. Nevyhýbajte sa otvorenej výmene názorov. Uvolnia sa vo vás blokády, ktoré si spôsobujete falošným pocitom vlastnej bezmocnosti. Vplývajú na vás čísla vytvárajúce rovinu energie, preto je vhodné obrátiť túto silu von a nie proti sebe.

Vzťahy – Čaká vás šťastná a spokojná dovolenka. Budete si spokojne užívať obdobie bezstarostnosti, ale až v podovolenkovom období teda v septembri. Vašou úlohou je odstrániť strnulé zvyky v spolužití. Odhodlajte sa pre niečo nezvyčajné, čo vášho partnera ohromí. Do vašich vzťahov prenikne množstvo slnečného svetla a prežiari všetko skryté.

Práca – Letné obdobie od vás vyžaduje trpezlivosť. Neočakávajte rýchly výsledok. Ak sa budete snažiť urýchliť vývoj udalostí, tak riskujete neúspech. K svojim pracovným plánom sa postavte opatrne, ale bez strachu. Táto prognóza sa týka najmä ľudí pracujúcich vo finančnej a obchodnej sfére.

 

Panna – 24.8 – 23.9

Zdravie – pohľad na váš zdravotný stav vyžaduje rýchle riešenia. Ak sa už dlhšie rozhodujete pre operačný zákrok, práve v tomto čase začiatkom júla nastalo najvhodnejšie obdobie na jeho realizáciu. Nastane pre vás očakávané uľahčenie. Pre ostatných platí venovať zvýšenú pozornosť dýchaciemu ústrojenstvu.

Vzťahy – Do vašich vzťahov zavanie čerstvý vietor. Mali by ste sa zamyslieť, že či cestou, ktorou sa chcete ďalej uberať, chce ísť aj váš partner. Ak sa vás bude snažiť zabrzdiť, tak vykročte bez neho. Urobte si jasno v prvom rade v materiálnych otázkach. Zúčtujte so všetkým starým, vyrovnajte si dlžoby a upozornite vašich dlžníkov.

Práca – Nachádzate sa v monotónnej rutine a apatii, ktorá je následkom nesplnených želaní. V tomto stave by ste nemali zotrvávať, ale využiť príležitosti, ktoré sa ponúkajú, aj keď sa vám nezdajú vynikajúce. Hladina čísla 9 v kombinácii s 2 spôsobuje rozpor medzi roozumom a citmi. Skúste sa venovať športu a odpútať sa od každodenných problémov, ktoré ochromujú vašu vitalitu.

 

Váhy 24.9. – 23.10

Zdravie – zbavte sa myšlienok len na prácu. Potrebujete oddych. Môžu sa objaviť starosti s vylučovacími orgánmi, teda s obličkami, alebo močovým mechúrom, ak svojmu organizmu nezabezpečíte v letných mesiacoch dostatočným prísun tekutín. Vnútornou príčinou zdravotných potiaží je uzatváranie svojich emocií a potlačenie skutočných prianí.

Vzťahy – Nastane pre vás najmä v auguste búrlivé obdobie plné nových kontaktov. Pod vplyvom 3 sa necháte sa osloviť zaujímavými ľuďmi, ktorí vás nadchnú. Ak bol doteraz v osobných vzťahoch váš partner dominantným, tak práve teraz tento útlak pre vás skončí. Podniknete kroky k vlastnej samostatnosti, len nepreceňujte zmysel pre realitu.

Práca – Máte vynikajúce vyhliadky. V práci dosiahnete po letnej dovolenke to, čo považujete za hodnotné. Pre niekoho to je istota pre iného dobrý plat a pre ďalšieho osobné uznanie a prestíž. Nastane čas vnútornej spokojnosti a začnete sa zaoberať dôležitou úlohou alebo dokonca zmyslom vášho života.

 

Škorpión 24.10. – 22.11

Zdravie – Váš zdravotný stav je uspokojivý. Starosti, ktoré vám nedopriali spokojný spánok, ustúpia v septembri. Pozor však na slabú vôľu a závislosti, ku ktorým sa chcete pod dojmom zdanlivej zdatnosti a odolnosti vrátiť. Na nespavosť, ktorá Vám najmä v júli hrozí, je najlepšie piť medovkový čaj.

Vzťahy – Jednotky a dvojky, ktoré na Vás pôsobia vyvolajú rozpor medzi vlastnými nárokmi a požiadavkami okolia. Budete musieť urobiť rozhodnutie v rozpore so svojimi citmi. Oslobodíte sa tým od pochybných zväzkov. Tento krok je pre vás bolestným, ale nutným. Uvedomíte si, že sa na blízkych ľudí pozeráte bez ilúzií a doterajšieho spôsobu videnia. Zbavíte sa citových vzťahov, ktoré sú v rozpore s vašim životom.

Práca – Nie ste si vôbec istí, čo vás očakáva ďalej. Váš postoj k terajšej situácii na pracovisku je značne nerozhodný, či skeptický. Ak sa od celej situácie budete dištancovať, tak sa k jednoznačnému záveru nedopracujete. Doprajte si dovolenku a po nej sa s nadhľadom rozhodnite.

 

Strelec 23.11 – 21.12

Zdravie – Zdravie u Strelcov prekvitá. Pokiaľ práve do rodiny neočakávate prírastok, tak uvidíte výsledky v oblasti pestovania kondície. Ak sa venujete športu nielen kondične, ale profesionálne, dočkáte sa výborného umiestnenia. Najviac sily a potrebnej vyrovnanosti budete čerpať z priateľských vzťahov.

Vzťahy – Máte v sebe veľa ideálov, plánov, požiadavok a tie chcete za každú cenu uskutočniť. Myslíte si, že vás musí partner bezvýhradne podporovať. Od 23.7. do 2.8. vám hrozia z tohto dôvodu konflikty pre autoritatívne správanie. Svoju vôľu nemôžete presadiť bez toho, aby sa nepoškodil váš vzťah.

Práca – prináša radosť a ide sa vám ľahko. Podstatným faktorom pre vašu pohodu je družnosť a kolegiálny charakter prostredia. Dobrá nálada dovoľuje zabudnúť na nedostatky v iných sférach. Humor je najlepším lekárom na všetky starosti. Vyhýbajte sa však prílišnému bratríčkovaniu najmä v júli. Doviedlo by vás to k pohodlnosti voči plneniu pracovných povinností.

 

Kozorožec 22.12. – 20.1

Zdravie – Energiu načerpáte prechádzkami v prírode. Nastáva čas fyzickej a psychickej harmónie. Uvedomíte si svoje skryté rezervy. Najlepšie sa budete cítiť v období od 3.9. do 12.9., čo je aj vhodný čas na počiatok nejakej novej myšlienky. Pozor, aby ste neskĺzli k nadmernému užívaniu pôžitkov.

Vzťahy – Nevyhovárajte sa. Očakáva sa od vás rozhodujúci krok. Snažíte sa však svojim neustále opakujúcim sa – ale – so situácie vyvliecť. Nedostatočná otvorenosť celú situáciu len zamotáva. Klamete len sami seba, nepodarí sa vám napáliť nikoho z vášho okolia. Skúste zaujať jasný postoj. Pôsobiace číslo 1 počas júla vás usmerní tým správnym smerom.

Práca – nedoniesla vám to, čo by ste si predstavovali. Cítite dôležitosť situácie. Do práce však musíte zapojiť celú svoju bytosť. Vložiť do nej všetky svoje city, len tak nájdete svoj cieľ. Prejavte dôveru v svoje ideály a nebráňte svojej intuícii, aby vás viedla. Len analytickým myslením sa k splneniu priania v oblasti kariéry nedopracujete.

 

Vodnár – 21.1 – 19.2

Zdravie – S vývojom budete maximálne spokojní. Nachádzate sa v procese regenerácie organizmu. Užívajte si slnečných lúčov s mierou a chráňte si svoju pokožku. Povrch tela totiž odzrkadľuje stav nervovej sústavy, ktorá bude vystavená napätým situáciám. Pite čaj zo šalvie. Denne relaxujte a doprajte svojej duši malé potešenia.

Vzťahy – Rozhodnete sa pre radikálne riešenie. V celej záležitosti sa snažte byť chladní a triezvo posudzovať svoje možnosti. Zachovajte si zdravú dávku skepsy. Zodpovednosť za vykonané činy narastá. Hrozia vám rozchody s blízkymi ľuďmi, ak nebudú ochotní akceptovať vašu úprimnosť. Udalosti nadväzujú na situácie z obdobia jarných mesiacov.

Práca – Všetko podľa zásluhy ako vyjadruje číslo 8. Počítajte s postupom, alebo slušnou finančnou čiastkou. Neskúšajte však podvádzať, či chovať sa nečestne. V takom prípade stroskotáte. Usilujte sa o vecný úsudok. Ukážte, že sa nenecháte strhnúť k unáhleným krokom. Dostane sa vám odmeny a pritom nemusíte zradiť sami seba, ale sa pod cenu predávať.

 

Ryby 20.2. – 20.3

Zdravie – Blokujete tok vašej energie. Máte dostatočne silný imunitný systém, a choroby si len nahovárate. Spôsobujete si svojim prístupom bolesti hlavy a chrbta. Skúste sa na slnečný svet okolo pozrieť z optimistického pohľadu. Pomôžu vám uvoľňujúce bylinkové kúpele z pamajoránu a aj inhalácia liečivých vôní podľa vlastného výberu.

Vzťahy – Čakajú vás udalosti, s ktorými ste nepočítali. Ak žijete osamelým životom, podarí sa vám vytvoriť dôveryhodný partnerský zväzok. Naopak tí, ktorí žijete v nevyhovujúcom zväzku, sa dočkáte oslobodenia. Všetko je ukryté vo vašom spôsobe myslenia. August bude priaznivým na priateľské a šťastné stretnutia plné náklonnosti.

Práca – Budete zbierať plody svojej práce. Obklopovať vás bude činorodosť. Môžete to vnímať ako obmedzovanie pred obdobím dovoleniek. Nastal čas ponúknuť svoje schopnosti. Týka sa to hlavne finančníkov a ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva. Sústreďte sa na stavbu silných a poctivých materiálnych základov.

Numerologička Zlatica

 

  Slovenská Numerológia
   Manic Trade - P.O.BOX  18
 957 04 Bánovce n/Bebravou
     tel. 0905 - 329 349
email : zlatica@numerologia.sk
    www.numerologia.sk

 

ezgi_bluesep.jpg (1844 bytes)   
      späť    Obsah Časopisu     Ezoterika - Homepage