Január 1999 Nancy Clark: Lekárstvo energií
pre 21. storočie  (2.časť)

(pokračovanie z čísla november 1998)

 

   Pred piatimi rokmi (v 1993) US Army Intelligence robila pokus: biele krvinky odobrané z úst dobrovoľníkov umiestnili do skúmavky. Do skúmavky vložili sondu z detektora lži (polygraph). Dobrovoľníci odišli do vzdialenej miestnosti a pozerali video s tématikou násilia. Bunky v skúmavke sa stali extrémne vzrušené. Dokonca aj vtedy, keď bol dobrovoľník vzdialený 100 km, si bunky pamätali z koho pochádzajú a podľa toho aj reagovali. Čo to znamená?

   Ak som si vás pred piatimi rokmi odfotila a vy mi dnes zavoláte, že máte problém, môžem použiť tú istú fotografiu. Ukáže mi čo sa dnes deje vo vašom tele. Ak mám vzorku vašich slín na kúsku vaty, ešte aj potom čo sliny stratili úplne svoju vlhkosť,  mi vaša energetická vibrácia dá informáciu o vás. Medicína budúcnosti nebude vyžadovať krvné vzorky na analýzy. V skutočnosti medicína budúcnosti nebude vôbec zasahovať, napádať.

   Niekoľko mojich priateľov a ja robíme liečenie na diaľku. Znamená to, že pacient nemusí byť prítomný v tej istej miestnosti. Energia, ktorá je informáciou, putuje rýchlejšie ako je rýchlosť svetla, takže osoba pocíti efekty zmenenej energie okamžite.

   V prípade AIDS ide o iné okolnosti. Táto choroba má súvis s kolektívnym vedomím a príčinou. Väčšina z AIDS pacientov nechce aby boli vyliečení, pretože oni zomierajú, aby si ľudia zmenili svoje predsudky a domnienky ohľadom gay komunity (homosexuálov).

   Liečba v 21. storočí bude zahŕňať i naturálne produkty. Prírodné vitamíny, minerály a liečivé rastliny pracujú na vyliečení choroby dvomi spôsobmi. Prvý spôsob je, že znovu obnovujú imunitný systém. A druhý je, žw choroba nemôže existovať v tele, v ktorom je normálna hladina živín (nutrients). Rakovina nemôže sa rozvíjať tam, kde je vysoká hladina vitamínu C.

   Toxíny ako radiácia, ultrazvuk, chemikálie, anestetiká a všetky ťažké kovy sú dnes veľkým zdravotným problémom, pretože sa neuvoľňujú z tela. Iba sa postupne hromadia počas života. Jediným spôsobom , ktorý poznám, ako ich odstrániť je použiť energetickú medicínu (energy medicine). Mám skúsenosť s jednou pani tu v Bratislave. Jej manžel ju priviedol ku mne, keď ju videl vykláňať sa z okna ich bytu v pokuse o samovraždu.Od narodenia jej druhého dieťaťa bola  sústavne liečená na depresie. Keď som videla, čo sa dialo v jej hlave, opýtala som sa koľkokrát bola na ultrazvuku počas tehotenstva. Povedala, že 30 až 40 krát. Viete, čo to robí s mozgom? Mozgové synapsie strácajú prepojenie. Títo ľudia vyzerajú, ako by im zlaté špirály energie vyrážali z ich hlavy. Žiadny lekár im nemôže pomôcť. Utišujúce látky z nich robia živé mŕtvoly, ktoré nechcú žiť.  Ale znovuusporiadaním synapsií, môžu títo ľudia viesť normálny život.  Dostala som od tejto ženy list, že jej život je teraz normálny.

   Energetická medicína je aplikovateľná takmer na všetky problémy. Pred ôsmimi rokmi som stretla muža, ktorý bol postrelený do nohy vo vojne vo Vietname. Jeho noha bola o 6 cm kratšia. Mal otvorenú ranu, ktorá sa nikdy nezacelila, pretože v jeho nohe boli stovky ba tisíce čiastočiek granátu. Po štyroch rokoch si dal zrentgénovať nohu. Nielen že kosť v jeho nohe narástla o 2,5 cm, ale aj čiastočky granátu sa stratili.

   Ďalší priateľ mal tri titánové platne, ktoré udržiavali jeho telo pohromade po hroznej havárii na člne. V decembri si dal urobiť rentgén a najväčšia platňa (10 x 15 cm), ktorá držala pánvové kosti pohromade, zmizla. Toto leto som začala pracovať s dvomi inými mladými mužmi, ktorí tiež majú kovové platne.

   S ďeťmi sa pracuje úžasne, pretože veria, že môžu zmeniť akúkoľvek situáciu. Po polhodinovej schôdzke povedal šesťročný chlapček svojej matke, že zahodí svoje okuliare, pretože ich už nikdy nebude potrebovať.

   Bola som v Prahe sa pozrieť na dvojtýždňové dievčatko. Lekári povedali rodičom, že ich dieťa nebude nikdy chodiť a rozprávať. Podľa nich by mala žiť možno len niekoľko mesiacov, pretože trpela epileptickými záchvatmi vždy keď sa pohla. Podržala som ju na 15 minút a jej matke som povedala, že uvidí v nasledujúcich dňoch ešte tri záchvaty a potom už dieťa nedostane žiadny ďalší. Dnes je to šťastné, zdravé dvojročné dieťa. Vedela by som vám porozprávať mnoho príbehov, ktorým uveriť je ťažké.

   Energetické liečenie funguje z jednej príčiny. Chorá osoba sa rozhodne, že urobí zmenu v jej alebo jeho živote. Ak by sa mal niekto označiť ako liečiteľ, je to tá osoba na ktorej sa pracuje. Iba ten, ktorého frekvencia je vyššia ako frekvencia chorej osoby, môže pomôcť. Ten, ktorý pracuje s energiou, zvýši energetické pole človeka s problémom.

   Ja považujem samú seba za kanál, transformátor energie, pretože cez mňa tečie energia. Vy môžte túto energiu prijať alebo neprijať. Voľba je na vás.

   Svoju prednášku by som rada ukončila s liečivou meditáciou, ktorou narastie energia každého z vás.

   Srdce má svoj zvuk a udiera v rytme tohto zvuku. Bunky tela sú ako 75 biliónov malých ladičiek. Každý orgán má svoju vlastnú frekvenciu vibrácie a zvuk, predsa však všetky orgány, žľazy a systémy sa nalaďujú na srdce. Ste ako symfónia nádhernej hudby.

Zatvorte oči. Uvoľnite sa. Predstavte si, že stojíte v letnom daždi, ktorý z vás zmýva všetko napätie.

Položte si ruku na srdce a cíťte jeho tlkot. Vnímajte vibrácie vyžarované pri každom údere. (Uvoľnite ruky) Precíťte vibrácie postupujúce zo srdca nahor, cez plecia a nadol po rukách do končekov prstov. Preneste pozornosť znovu do srdca. Koncentrujte sa na vibrácie ako sa pohybujú nadol po tele, orgán za orgánom až do nôh, do chodidiel a prstov. Vráťte pozornosť naspäť do srdca a tentokrát precíťťe pohyb vibrácií smerom nahor do hlavy.  Z vnútra hlavy počúvate zvuk svojho vlastného tela. Na celom svete neexistuje iná pieseň podobná piesni vášho tela.

Vaše srdce presne vie čo je potrebné pre vaše vyliečenie. Vždy sa snaží vás vrátiť späť do dokonalosti napriek vašej snahe o opak. Teraz povedzte svojmu telu ako veľmi mu dôverujete ... a milujete ho.

Teraz si vyberte jednu oblasť vášho tela, kde máte bolesť alebo problémy. Predstavte si túto oblasť ako veľmi malé dieťa, bezradné, plačúce a s pocitom opustenosti. Vizualizujte seba ako túto časť nežne dvíhate rukami a prikladáte si k srdcu. Nechajte nech rytmus vášho srdca pumpuje liečivú energiu do tej časti, ktorá bolí alebo je chorá. Hudba vášho srdca spôsobí, že všetky bunky tej oblasti vášho tela, ktorú držíte vo vašich rukách, sa pridajú do rytmu. Viete, že liečivý proces začal. Pocíťte energiu, ktorú vám teraz posielam. Vdychujte ružovú milujúcu energiu do tejto oblasti. Vydychujte z nej bolesť a naviazanú energiu. Vdychujte a vydychujte týmto spôsobom, pokiaľ všetka bolesť, ťažkosť alebo nepohodlie nezmizne. Pozrite sa na tú časť tela, ktorú jemne a milujúco držíte vo svojich rukách. Teraz je úplne uvoľnená a naplnená láskou a svetlom. Vráťte ju späť na svoje miesto. Ako to robíte, uvedomujete si, že vaše telo sa celkom zmenilo. Stres zmizol. Cítite sa ľahko a naplnený pokojom. Spomenuli ste si, že vy ste najvyšším liečiteľom vášho vlastného tela.

Teraz si uvedomte túto miestnosť, zvláštnosť ľudí, ktorí sa tu dnes zhromaždili. Zo srdca vychádza veľký úsmev šťastia. Otvorte oči a otočte sa k svojím susedom. Usmejte sa na nich. Pošlite im očami lásku. Ich lásku prevezmite do svojho srdca. Uvedomte si, že všetci sme Jeden Duch Svätý.

Nech vás Boh žehná. Pokoj s vami. Namaste.

 

ezgi_bluesep.jpg (1844 bytes)   
      späť    Obsah Časopisu     Ezoterika - Homepage