Ezoterika  december ´99   Nancy A. Clark:
  Kľúče na liečenie srdca

 

Už niekoľko rokov navštevuje našu krajinu pani Nancy Clark z USA. Tohto roku okrem prednášok sme mali možnosť zúčastniť sa na jej kurze, na ktorom prezentovala svoje skúsenosti z ezoterického liečenia ľudí. Pre tých, ktorí sa nemohli s ňou stretnúť, ponúkame aspoň niekoľko jej rád pre každodenný život.
 

1. Dokonalé riešenie každého problému už existuje. Len ja sám môžem zmeniť smerovanie situácie k negatívneho výsledku na výsledok pozitívny. Musím si to najprv predstaviť a potom uskutočniť.

2. Takmer každá choroba je zapríčinená jedným z nasledujúcich dôvodov: nesprávane myslenie, strachom naplnené predstavy, hnev, negatívne emócie a neschopnosť odpustiť alebo odovzdávať lásku.

3. Hnev, nenávisť a neschopnosť odpustiť pôsobí nepriaznivo len na jednu osobu a to je osoba, ktorá to príjme a nesie ako bremeno.

4. Blaženosť je vecou prístupu. Každú situáciu môžete vnímať ako kôň s klapkami na očiach alebo ako orol vysoko v oblakoch. Rozhodnutie je len na vás.

5. Obklopte sa ľudmi ako ste vy sami. Rozlúčte sa s priateľmi a členmi rodiny, ktorí neschvaľujú čím ste.

6. Milujte sami seba a starajte sa o svoje telo, o svoje zdravie. Nie je možné milovať iných, keď sa predovšetkým nestaráte o seba samého.

7. Prežívajte práve túto chvíľu.

8. Rozprávajte o svojích snoch a túžbach s pozitívnou istotou. Takýmto spôsobom sa skoro uskutočnia.

9. Urobte niečo pre dobro spoločnosti. Je to váš spôsob ako odovzdávať svoj desiatok planéte. Takto okamžite zmizne vaša depresia. Keď pomáhate iným, nemáte čas ľutovať sami seba.

10. Do všetkého čo robíte vkladajte to najlepšie z vás. Pohybujete sa a rozprávajte ako Bohom milovaná bytosť, smejte sa a rozdávajte lásku akoby ju rozdával Boh, precíťte a príjmite vedenie od svojích Božských sprievodcov. Prichádza nádherný svet.

 

 

ezgi_bluesep.jpg (1844 bytes)   
      späť    Obsah Časopisu     Ezoterika - Homepage